alt_meet

Unimeet ortak ilgi alanlarına sahip öğrencilerin, etkinlik kurup hızlı bir şekilde bir araya gelmesini sağlayan mobil uygulamadır.

Unimeet nedir?

Unimeet ortak ilgi alanlarına sahip öğrencilerin, etkinlik kurup hızlı bir şekilde bir araya gelmesini sağlayan mobil uygulamadır. Unimeet kulüplerin ve öğrencilerin birkaç adımda etkinlik kurmasına olanak sağlıyor. Öğrenciler takip ettikleri kulüplerin etkinliklerini ve kendi ilgi alanlarına uyan etkinlikleri mobil uygulama içinde inceleyebiliyor ve tek bir tıklama ile etkinliklere katılabiliyor. Etkinlikler bittikten sonra katılımcılar etkinliklere puan verip yorum yapabiliyor bu da etkinlik organizatörünün etkinlik içeriğini geliştirmesine olanak sağlıyor. Kendini geliştiren ve etkinlik kalitesini arttıran organizatörler daha fazla kullanıcıya öneriliyorlar. Aynı zamanda öğrenciler katıldıkları ve ilgi alanlarına giren etkinliklerle ilgili düzenli bildirim alıyorlar.

Unimeet şu an için sadece İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerinin kullanıma açık olmakla beraber Ocak 2020 itibari ile İstanbul’daki birçok üniversite öğrencisinin kullanımına açılacaktır.

  www.unimeetapp.com